Tepelné čerpadlo AquaMaster Inverter

Výrobce: Master Therm

Plynulá regulace výkonu pro Vaší tepelnou pohodu


Vzduch, voda a země představují zdroje velkého množství energie, které se neustále obnovují . Tepelné čerpadlo získává teplo z přírodního prostředí a předává Vám ho pro účely vytápění v zimě nebo chlazení v létě.

Skvělá investice

Díky atraktivní ceně a svým vysokým výkonům, představuje ALEZIO investici s velmi rychlou návratností. Na 1 spotřebovanou kWh elektřiny vyrobí tepelné čerpadlo až 4,2 kWh tepelné energie. Zdarma tak získáte až 3,2 kWh. Navíc systém Power Inverter dokáže přizpůsobit výkon Vašim potřebám, což představuje až 30% úsporu ve srovnání s běžným tepelným čerpadlem.

Systém se snadnou instalací

Aerotermální technologie (princip vzduch-voda) spočívá v získávání tepla z okolního vzduchu pomocí tepelného čerpadla. Jedná se o řešení se snadným uvedením do prostoru, jelikož nevyžaduje vrty ani plochu pro zemní kolektory. Primární okruh mezi vnitřní a venkovní jednotkou je naplněn chladivem, takže nehrozí nebezpečí zamrznutí. Vlastní vytápění (sekundární okruh) je zajištěno prostřednictvím hydraulického obvodu, který zásobuje podlahové vytápění, radiátory nebo konvektory s ventilátorem.

Ochrana přírody
Zvolit si tepelné čerpadlo za zdroj výkonného vytápění znamená vybrat si čistou energii, šetrnou k životnímu prostředí : žádná fosilní paliva, žádné emise CO2 do ovzduší. Minimální dopad na planetu znamená ochranu životního prostředí.

  • Až 70% energetických úspor
  • 100% čistá a obnovitelná energie
  • Komfort po celý rok

Plynulá regulace výkonu pro Vaší tepelnou pohodu

Tepelné čerpadlo země-voda nebo voda-voda s plynulou regulací topného/chladícího výkonu v rozsahu cca 30-100%. Držitel hlavní ceny Grand Prix For Arch 2008. Výkonová řada je odstupňována ve třech stupních: 3-8 kW, 5-12kW a 6-17 kW (platí pro režim země-voda). Zařízení vyniká výborným poměrem cena/výkon a velmi tichým provozem.

Aqua Master Inverter je tepelné čerpadlo typu země-voda (voda-voda) inverterového typu s vůbec nejvyšší možnou účinností vytápění nebo chlazení. Kompresor LG s frekvenčním měničem přizpůsobuje svůj výkon aktuální tepelné potřebě objektu a topný systém díky tomu nevyžaduje instalaci akumulační nádoby.

Spojení inverterové technologie, elektronického expanzního ventilu a ekvitermního systému regulace, doplněného nově možností on-line kompenzace teploty topné křivky, přináší ojediněle vysoké topné faktory ve všech provozních režimech, významnou úsporu provozních nákladů, snížení zátěže kompresoru, prodloužení jeho životnosti a zvý- šení spolehlivosti. Špičkové vlastnosti tepelného čerpadla AquaMaster Inverter byly oceněny cenou Grand Prix For Arch.

Technické parametry

ModelVýkon (kW)Cena (Kč)Obj. číslo
InverterAQM-22l-20133-8166 9001AQ22l-1
InverterAQM-30l-20135-12185 9001AQ30l-1
InverterAQM-45l-20137-22217 9001AQ45-1l

*Výkonové parametry uvedeny za podmínek B0W35
Kotlíkové dotace Zelená úsporám

Jsme v Seznamu odborných dodavatelů v programu Zelená úsporám.

Dodavatelé

  • NIBE NIBE
  • MASTER THERM MASTER THERM
  • DE DIETRICH VAILLANT