Tepelné čerpadlo BoxAir

Výrobce: Master Therm

Tepelné čerpadlo BOXAIR je velmi účinný, ekonomický zdroj vytápění a teplé vody pro rodinné domy, chaty nebo chalupy, s tepelnou ztrátou od cca 10 do 35 kW.


Tepelné čerpadlo BOXAIR je velmi účinný, ekonomický zdroj vytápění a teplé vody pro rodinné domy, chaty nebo chalupy, s tepelnou ztrátou od cca 10 do 35 kW. Díky své cené je také vhodným zdrojem vytápění pro nízkoenergetické domy.Jednodílná konstrukce z nerezových materiálů vám umožňuje umístit celou technologii zcela mimo dům, takže nezabere žádné místo uvnitř. Díky nízkohlučným ventilátorům lze instalovat tepelné čerpadlo i v hustší zástavbě, aniž by obtěžovalo sousedy.

Tepelné čerpadlo BOXAIR se napojuje pomocí izolovaných trubek přímo do otopného systému (plněného nemrznoucí směsí) nebo se zapojí do akumulační nádoby (zapojení, které umožňuje ohřev TUV), takže je jeho instalace velmi jednoduchá a levná.

Nízká pořizovací cena celé instalace zaručuje krátkou dobu návratnosti investice i u domů s menší tepelnou ztrátou.

Prověřené kvalitní díly umožňují poskytnout standardně na tepelné čerpadlo BOXAIR záruční dobu 36 měsíců, s možností rozšíření až na 7 let.

Elektro údaje:

  • vstup pro HDO výstup pro 3cestný ventil pro přepínací ohřev TUV / teplotní
  • čidlo pro TUV
Kotlíkové dotace Zelená úsporám

Jsme v Seznamu odborných dodavatelů v programu Zelená úsporám.

Dodavatelé

  • NIBE NIBE
  • MASTER THERM MASTER THERM
  • DE DIETRICH VAILLANT